TEKLİF FORMU

0850 304 92 34

HAKKIMIZDA

Ajanstor web tasarım ajansı olarak; büyük başarılar ve mükemmel hizmetler sunmak adına kurulduk. En son web tasarım trendlerini ve teknolojiyi takip eden başarılı ve profesyonel ekibimiz ile web tasarım, web yazılım, eticaret, özel yazılım ve seo alanlarında faaliyet gösteriyoruz.

Tüm projelere aynı hassasiyetle yaklaşırız. Dikkatle dinleriz, doğru soruları sorarız. Daha sonra ise herhangi bir çalışmaya başlamadan önce tüm soruların cevaplarına kafa yorarız, doğru fikirleri, yanlış ve eksik fikirlerden ayırırız.

Kurumsal yada bireysel firma/yatırımcı olmanız hiç fark etmez web tasarım sizin için vazgeçilmeniz olmalıdır. Profesyonel olmayan düşük bütçeli işler size kar değil! tam tersi zarar getirecektir.

Hedefi her zaman müşteri memnuniyeti olan ajansımız; yenilikçi, modern ve kreatif çizgileri takip etmektedir. Bireysel ve Kurumsal olarak dallandırdığımız web projelerinde "w3" standartlarına uymak olmazsa olmazlarımızdandır. Elbette "Seo" kelimesi de bizim için büyük önem taşımaktadır.Yaptığımız tüm web projelerinde Google Page Speed ve diğer seo kurallarını asla göz ardı etmeyiz.

İşinin ehli ve en küçük noktaya kadar dikkat eden ekimiz ile çalışmaktan büyük zevk alacaksınız, sizinle birlikte çalışmaktan kıvanç duyacağız...