TEKLİF FORMU

0850 304 92 34

Web Tasarım Kampanyası İçin Linklere Tıklayınız...

Web Tasarım

Web tasarım ajansı olarak güncel webtasarım trendlerini kullanarak amacına uygun benzersiz çözümler üretiriz. Kullanılabilirlik, düzen ve kullanıcı deneyimi gibi önemli faktörlere dikkat ederek müşterilerimiz için sade, şık bir tasarım oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizin web sitelerin de vermek istediği mesaja estetik süslemeler katarak harika sonuçların elde edilmesini sağlıyoruz. Kaliteli bir web sitesinin firmanızın prestijini arttıracağından emin olabilirsiniz. Web siteniz ile potansiyel müşterilerinizi doğrudan bilgilendirebilir ve geniş kitlelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Web sitesi ürünlerinizin teknik özelliklerini, fiyatlarını, resimlerini ve videolarını yayınlayabileceğiniz, ürünlerinizin tanıtımını yapabileceğiniz sanal şubenizdir. Unutulmaması gereken bir nokta ise, web sitenizin sizin internetteki yüzünüz olduğu ve doğru şekilde hazırlanmadığı taktirde müşterilerinizi kaybetmenize neden olabileceğidir.Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarımı yaparken izlediğimiz aşamalar şunlardır;

  • Firma sektörü ve istenilen web sitesi analiz edilir.
  • Profesyonel web tasarımı yapacağımız firmanın öncelikle kurumsal kimlik çalışması yapılır.
  • Rakip firma web siteleri analiz edilir.
  • Tasarım aşamasına geçilir, firma ile sürekli irtibat kurularak bilgi alışverişinde bulunulur.
  • Profesyonel web sitesi tasarımı hazırlanırken seo (Arama motoru optimizasyonu) dikkate alınır. Seo uyumlu tasarım hazırlanır.
  • Hazırlanan tasarım profesyonel bir şekilde Ajanstor tarafından hazırlanan içerik yönetim sistemine (Ajanstor CMS) entegre edilir.
  • Site yayına hazır hale getirildikten sonra firma ile görüşülür ve yayına alma kararı alındıktan sonra web sitesi yayınlanır.
  • Web sitesi yayına alındıktan sonra firma tarafında websitesi bölümünde görevli çalışanlara sistem hakkında detaylı bilgi ve eğitim verilir.

Profesyonel Web Sitesi

Profesyonel web sitesi yaparken kullandığımız teknolojiler : HTML 5, CSS 3, JQUERY, PHP